Ferie w bibliotece upłynęły w miłej atmosferze

Celem zajęć w czasie tegorocznych ferii zimowych było zagospodarowanie wolnego czasu naszym młodym czytelnikom i sympatykom, zachęcenie ich do czytania oraz dobrej zabawy. Chciałyśmy, żeby dzieci zainteresowały się otaczającym ich światem, aby poprzez zabawę rozwijały wyobraźnię, umiejętność współdziałania w grupie, uczyły się zachowań społecznie pożądanych oraz sprawności manualnej. Kolejne dni ferii mijały, a dzieci bawiły się w najlepsze! Każdego dnia przychodziły na zajęcia z uśmiechem na twarzy, który dla nas prowadzących zajęcia był najlepszym podziękowaniem i uznaniem. Wszystko co dobre szybko się kończy - a w szczególności ferie. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii w bibliotece nie brakowało.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach i wszystkie miłe słowa, które  usłyszałyśmy.

Pragniemy szczególnie serdecznie podziękować naszym stałym sponsorom:

• SM  Mlekovita Oddział Lubawa
  • Rodzicom