Drugi tydzień wakacji

Drugi tydzień wakacyjnych spotkań z wierszami Jana Brzechwy upłynął nam bardzo kreatywnie i kolorowo. W poniedziałek 10 lipca, uroczyście obchodziliśmy urodziny Ignacego. Poznaliśmy kolejne wiersze: Na straganie, Sójka, Ptasie plotki, Jajko. W tym tygodniu głównie wycinaliśmy, kleiliśmy. Powstało więc wiele pięknych, kolorowych prac, które ozdobiły naszą bibliotekę. Piękna pogoda umożliwiła nam wyjście do parku „Łazienki”. Nie zabrakło też gier planszowych i zabaw ruchowych z Xboksem.

Wakacyjne spotkania w bibliotece były bardzo sympatycznym i radosnym czasem zarówno dla dzieci, które chętnie w nich uczestniczyły, również dla nas osób prowadzących.Dziękujemy wam dzieciaki za odwiedziny, zabawę i wiele radości jakiej nam dostarczyliście. Zapraszamy do biblioteki nie tylko w wakacje, ale w ciągu całego roku.

Szerszą fotorelację można zobaczyć na naszym facebooku