Spotkanie z Mikołajem w Klubie Małego Czytelnika

We wtorek 05 grudnia ponownie okazało się, że dzieci z Klubu Małego Czytelnika są bez wyjątku grzeczne przez cały rok. Potwierdziło to przybycie w tym dniu długo oczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja. Po serdecznym powitaniu Mikołaj przeczytał  dzieciom „Gwiazdkowe bajeczki”- R. Weinera, z każdym zamienił kilka słów, każde dziecko otrzymało niespodziankę i mogło zrobić pamiątkowe zdjęcie. Oczywiście nie obyło się bez wspólnych zabaw, piosenek i tańców z Mikołajem. Dzieci podziękowały za prezenty i złożyły obietnicę, że przez cały następny rok będą bardzo grzeczne. Niestety, wkrótce – tłumacząc to licznymi obowiązkami względem innych dzieci – Mikołaj wyruszył w dalszą drogę. Świąteczne drzewko i bombka to nieodłączne elementy bożonarodzeniowej tradycji. Nie ma piękniejszej ozdoby od tej ręcznie robionej. Dlatego w drugiej części mikołajkowego spotkania rodzice wraz dziećmi wykonując bombkę techniką decoupage, stworzyli prawdziwie artystyczne dzieło. Wspólne tworzenie świątecznych prac dostarczyło nie tylko mnóstwa niezapomnianych wrażeń, pozwoliło również przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Zajęcia te poprowadziła Pani Mirosława Mazerska, której serdecznie dziękujemy!!! Dziękujemy Panu Zdzisławowi Mazerskiemu za odegranie roli przesympatycznego Świętego Mikołaja oraz  Rodzicom za przygotowanie słodkich poczęstunków.

Wszystkim Małym Klubowiczom życzymy mnóstwa prezentów pod choinką i zapraszamy na kolejne spotkania. Czekamy na Was! Do zobaczenia w nowym roku!

Szerszą fotorelację można zobaczyć na naszej stronie na facebooku