Nowa wystawa z cyklu „Lubię to…”

Zapraszamy do oglądania nowej wystawy w wypożyczalni dla dorosłych lubawskiej biblioteki. Tym razem można będzie obejrzeć wykonane różną techniką ( wyroby szydełkowane, haftowane) serweteczki, serwety i obrusy. Autorem  rękodzieła jest osoba, ukrywająca się pod pseudonimem Anastazja. Drobna wytwórczość to misterna, wymagająca wielkiego wyczucia, precyzji i cierpliwości praca, która jednak w przełożeniu na efekty końcowe daje magiczne wręcz efekty. Te małe arcydzieła koronkowej roboty można oglądać w godzinach pracy biblioteki do końca stycznia 2018 roku. Dziękujemy Anastazji za udostępnienie swojego rękodzieła i życzymy, aby powstało jeszcze wiele takich arcydzieł, które również chętnie wyeksponujemy.

Zapraszamy wszystkich, którzy coś ciekawego tworzą lub kolekcjonują do kontaktu z wypożyczalnią dla dorosłych MBP Lubawa. Z wielką przyjemnością zaprezentujemy Państwa pasje. Warto pokazać światu, że…ja „Lubię to”- bo tak właśnie nazywa się cykl wystaw w naszej bibliotece.