Podsumowanie ferii zimowych w bibliotece

Zakończyły się ferie zimowe, a wraz z nimi dobiegły końca zajęcia dla dzieci zorganizowane przez naszą bibliotekę.

Głównym celem ferii w bibliotece była popularyzacja czytelnictwa. Z dużym zaciekawieniem dzieci wysłuchały opowieści  z seria "Humorki".  Mieszkańcy miasteczka Humorki przeżywali wiele przygód, a to wszystko wynikało z cech ich unikalnych charakterów.  Humorkowe historie życzliwie kpią sobie z ludzkich przywar, zabawnie je wyolbrzymiając i przerysowując.

Nie zabrakło również zagadek, quizów, układania puzzli,  rebusów i gier rozwijających umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczość i wyobraźnię, które dzieci chętnie rozwiązywały.  Dużo czasu poświeciliśmy zajęciom plastycznym. Nikt się nie nudził, był to miło i twórczo spędzony czas. Atrakcją ostatniego dnia ferii  był  występ Dawida Pruchniewskiego - młodego, zdolnego i przesympatycznego iluzjonisty z Lubawy. Po takiej dawce emocji troszkę zgłodnieliśmy, więc zamówiliśmy frytki i pizzę z pobliskiej pizzerii. :)

Pragniemy serdecznie podziękować:

SM  Mlekovita Oddział Lubawa

Rodzicom

Bractwu Rycerskiemu Zamku w Lubawie,

dzięki którym mogliśmy zorganizować dzieciom miłe upominki.

Fotorelację z pozostałych dni  można zobaczyć na naszej stronie na facebooku