Warsztaty wielkanocne w Klubie Małego Czytelnika.

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta pełne tradycji i zwyczajów, które należy przekazywać młodszym pokoleniom. Ważnym elementem, obok przygotowań duchowych do Świąt Wielkanocnych jest wykonywanie ozdób świątecznych.

Tradycyjnie w Klubie Małego Czytelnika odbyły się warsztaty wielkanocne. Najpierw mali klubowicze wysłuchali  opowiadania J. Daniluka „Czekamy na Wielkanoc” oraz  „Wielkanocny koszyczek” z książki B. Kołodziej i E. Stadtmuller pt. „Święta w moim domu. Wielkanoc” . Dużo radości było przy poszukiwaniu Wielkanocnego Zajączka i śmigusie- dyngusie. Po sporej porcji lektury, przy pomocy Pani Mirosławy, dzieci i rodzice zabrali się za wykonywanie świątecznych pisanek metodą decoupage. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą.

Wszystkim Klubowiczom i ich Rodzinom życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!