Miejska Biblioteka Publiczna

im. Teofila Ruczyńskiego w Lubawie

Zakończenie cyklu spotkań Klubu Małego Czytelnika

11 czerwca zakończyliśmy cykl spotkań “Klubu Małego Czytelnika”, które odbywały się w okresie od września 2018 do czerwca 2019 roku. Podstawą każdego spotkania był krótki utwór literacki, a następnie wykonanie pracy plastycznej. W zajęciach dzieci uczestniczyły razem z rodzicami. Ostatnie spotkanie, dzięki uprzejmości  Marcina Raszkowskiego, odbyło się w siedzibie Bractwa Rycerskiego Zamku Lubawa. Rycerze zapewnili nam wiele atrakcji w tym – piknik z pieczonymi kiełbaskami.  Na ostatnim przedwakacyjnym spotkaniu nasi milusińscy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Pożegnaliśmy też naszych najwierniejszych klubowiczów, którzy w tym roku odchodzą do szkoły:

Lenka Zielińska – była z nami od początku powstania klubu (2015r.)

Jaś Szóstek

Piotruś Kamiński

Zuzia Wiszniewska

Emilka Grabowska

Marysia i Jaś Varady

Niemałą niespodzianką okazały się podziękowania i upominki od dzieci i rodziców dla prowadzących zajęcia bibliotekarzy.  Aż się łezka w oku zakręciła na widok kolażu zdjęć ze spotkań Klubu przygotowany przez Lenkę, Emilkę i Jasia.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim: zarówno dzieciom, jak i rodzicom – za udział i zaangażowanie oraz Bractwu Rycerskiemu Zamku w Lubawie.

Do zobaczenia po wakacjach! Już dziś zachęcamy do przyłączenia się do naszego wesołego Klubu Małego Czytelnika!

Fotorelację  można zobaczyć na naszej stronie na facebooku

Zapraszamy

Konkursy

Praca w sobotę

soboty - nieczynne