Spotkanie Klubu Małego Czytelnika

14 stycznia Babcia Podróżniczka z książki Raquel Diaz Reguera pt. Babcie od A do Z,  zabrała klubowiczów na wycieczkę do Francji - przystanek Paryż. Po wysłuchaniu ciekawostek nt. Francji, dzieci ułożyły „Wieżę Eiffla” z rolek po papierze.  Babcia Podróżniczka wprowadziła nas też w tematykę zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Dzięki książce pt. Elmer i dziadek Eldo - McKee Davida dowiedzieliśmy się, iż pamięć o osobach, które kochamy i chwilach z nimi spędzonymi,  jest bardzo ważna. Następnie milusińscy zabrali się do pracy plastycznej, aby wykonać własnoręcznie laurki dla swoich Babci i Dziadków.  Uśmiech na twarzach dzieci świadczył o tym, że Dziadkowie są dla nich niezastąpieni i pełnią niezwykłą rolę w ich życiu.