Ferie zimowe 2020

Zakończyły się ferie zimowe, a wraz  z nimi dobiegły końca zajęcia dla dzieci zorganizowane przez naszą bibliotekę.

Przez ten tygodniowy okres nasza kochane dzieci robiły samodzielnie swoje pióropusze, łapacze snów, bransoletki oraz inne  prace plastyczne, było wiele zabaw i gier. Odwiedziliśmy również Bractwo Rycerskie Zamku Lubawa, gdzie dzieci spędziły miło czas zorganizowany przez Marcina Raszkowskiego. Dużo atrakcji dostarczyły dzieciom zabawy zorganizowane przez Zosię Bukowską – animatorkę kultury. Ostatniego dnia po wspólnej zabawie, oraz przedstawieniu kukiełkowym, które zorganizowali nasi feriowicze, był czas na pizzę z naszej lubawskiej pizzerii.

Serdecznie dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas i miejmy nadzieję, że do zobaczenia :)