Spotkanie Klubu Małego Czytelnika

„Miś jest mały i puchaty, Miś jest fajny i kudłaty, Miś jest gruby jak ta kula, Misia zawsze się przytula.”

Pluszowe Misie opanowały listopadowe spotkanie w Klubie Małego Czytelnik. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Zajęcia rozpoczęto od prawdziwej historii pluszowego misia oraz prezentacji słynnych misiów (Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Miś Coralgol, Miś Yogi). Następnie dzieci wysłuchały wierszy, których bohaterem był miś oraz opowiadania D. Mellinga z książki pt. „Miś Tuliś kocha małe ptaszki”. Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć z misiami, słodkich upominków oraz dyplomów „Wyjątkowego przyjaciela Misia”. Kolejnym punktem spotkania była praca plastyczna – miś z papieru.